Nyheter
KISA-TV: Se målene mot H...
Se Ahmeds Suleimans praktscoring og de andre målene fra 5-0-seieren her.
Nyheter
Slik er treningsuka
Forberedelsene inn mot Hønefoss-kampen er i gang.
Nyheter
Herlig start på høsten
Ull/Kisa slo HamKam 5-0 i den første kampen etter sommerpausen.
Nyheter
J19-EM: Dette er Sverige
Presentasjon av det svenske laget som avslutter gruppespillet i EM på UKI Arena.
Nyheter
J19-EM: Dette er Irland
Presentasjon av det irske laget som spiller to kamper i gruppespillet på UKI Arena.
Nyheter
KISA-TV: Viktor er tilbake
Svensken håper på scoring i lørdagens kamp mot gamle lagkamerater.
Nyheter
Disse møter gamle kjente
Tre Ull/Kisa-spillere er svært godt kjent i HamKam.
Nyheter
KISA-TV: Endelig i gang ...
Husk Ull/Kisa – HamKam 16.00 førstkommende lørdag.
Nyheter
J19-EM: Dette er Nederland
Nederland er Skottlands motstander i fredagens J19-kamp.
Andre lag
Blaker har spilt mest
Simen Blaker har spilt mest av de 39 spillerne so...
Tar ferie på 11. plass
Rekruttlaget tapte 9-0 mot Lyn 2 i sin siste kamp...
Hederlig mot Korsvoll
Med bare juniorer tilgjengelig tapte rekruttlaget...
Sommerhilsen fra styret i Ull/Kisa Fotb...
– Ta deg en is, oppfordrer styreleder Jan Erik Få...
Norges flagg.
Billettnyheter
J19-EM: Dette er Norge
Presentasjon av det norske laget som spiller semifinale i EM på UKI Arena.
UKI Arena.
Billettnyheter
J19-EM: Norge kommer til UKI Arena
Norge møter Spania i semifinalen i J19-EM, og kampen går på UKI Arena.

Kalender

Se alle

A Date


    Adobe Flash-plugin påkrevd

    Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

    Se flere videoer

    Kamper

    Se alle
    • 1. divisjon

      borte, 27 juli 2014 - 18:00

      Hønefoss

      3d 5:19:18

      Hønefoss
    • 1. divisjon

      hjemme, 03 august 2014 - 18:00

      Ullensaker / Kisa

      10d 5:19:18

      Ullensaker / Kisa
    • 1. divisjon

      hjemme, 10 august 2014 - 18:00

      Ullensaker / Kisa

      17d 5:19:18

      Ullensaker / Kisa
    • 1. divisjon

      borte, 13 august 2014 - 19:00

      Bryne

      20d 6:19:18

      Bryne
    • 1. divisjon

      hjemme, 17 august 2014 - 19:00

      Ullensaker / Kisa

      24d 6:19:18

      Ullensaker / Kisa
    • 1. divisjon

      borte, 24 august 2014 - 18:00

      Mjøndalen

      31d 5:19:18

      Mjøndalen
    • 1. divisjon

      hjemme, 01 juni 2014 - 18:00

      Ullensaker / Kisa

      0

      -

      Ullensaker / Kisa

      0

    • NM Cupen

      borte, 04 juni 2014 - 18:00

      Mjøndalen

      1

      -

      Mjøndalen

      0

    • 1. divisjon

      borte, 09 juni 2014 - 18:00

      HamKam

      0

      -

      HamKam

      1

    • 1. divisjon

      hjemme, 15 juni 2014 - 15:00

      Ullensaker / Kisa

      1

      -

      Ullensaker / Kisa

      3

    • 1. divisjon

      borte, 22 juni 2014 - 18:00

      Hødd

      4

      -

      Hødd

      0

    • 1. divisjon

      hjemme, 19 juli 2014 - 16:00

      Ullensaker / Kisa

      5

      -

      Ullensaker / Kisa

      0

    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 16 39
    2
    team logo
    Rosenborg 16 30
    3
    team logo
    Strømsgodset 16 30
    4
    team logo
    Odd 16 29
    5
    team logo
    Vålerenga 16 27
    6
    team logo
    Lillestrøm 16 23
    7
    team logo
    Viking 16 23
    8
    team logo
    Start 16 21
    9
    team logo
    Sarpsborg 08 16 21
    10
    team logo
    Sogndal 16 19
    11
    team logo
    Stabæk 16 19
    12
    team logo
    Bodø / Glimt 16 18
    13
    team logo
    Haugesund 16 14
    14
    team logo
    Aalesund 16 14
    15
    team logo
    Brann 16 12
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 16 10
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 16 33
    2
    team logo
    Tromsø 15 31
    3
    team logo
    Ranheim 16 30
    4
    team logo
    Kristiansund 16 28
    5
    team logo
    Fredrikstad 16 27
    6
    team logo
    Mjøndalen 15 26
    7
    team logo
    Hødd 16 23
    8
    team logo
    Nest-Sotra 16 23
    9
    team logo
    Strømmen 16 22
    10
    team logo
    Bærum 16 22
    11
    team logo
    Alta 16 20
    12
    team logo
    Bryne 16 18
    13
    team logo
    Hønefoss 16 17
    14
    team logo
    Tromsdalen 16 16
    15
    team logo
    Ullensaker... 16 12
    16
    team logo
    HamKam 16 5
    P   Name S P
    1 Jerv 12 28
    2 Vindbjart 12 27
    3 Kongsvinger 12 25
    4 Flekkerøy 12 21
    5 Fram 12 21
    6 Odd II 12 20
    7 Notodden 12 19
    8 Pors Grenl... 12 13
    9 Ørn Horten 12 13
    10 Holmen 12 13
    11 Arendal 12 12
    12 Strømsgods... 12 10
    13 Birkebeine... 12 9
    14 Asker 12 8
    P   Name S P
    1 Elverum 13 30
    2 Raufoss 13 27
    3 Levanger 13 25
    4 Byåsen 13 25
    5 Nardo 13 24
    6 Nybergsund 13 23
    7 Gjøvik-Lyn 13 19
    8 Brumunddal 13 15
    9 Træff 13 13
    10 Rødde 13 12
    11 Molde II 13 11
    12 Rosenborg II 13 9
    13 Valdres 13 9
    14 Herd 13 8
    P   Name S P
    1 Florø 13 25
    2 Vidar 13 25
    3 Åsane 13 24
    4 Vard 13 23
    5 Egersund 13 19
    6 Fana 13 18
    7 Fyllingsda... 13 17
    8 Stord 13 17
    9 Lyn 13 17
    10 Førde 13 17
    11 Brann II 13 16
    12 Grorud 13 15
    13 Stabæk II 13 15
    14 Ålgård 13 8
    P   Name S P
    1 Follo 12 30
    2 Kjelsås 12 28
    3 KFUM 12 24
    4 Eidsvold 12 20
    5 Moss 12 20
    6 Skeid 12 19
    7 Harstad 12 19
    8 Vålerenga II 12 19
    9 Kvik Halden 12 16
    10 Finnsnes 12 15
    11 Lørenskog 12 14
    12 Mo 12 9
    13 Medkila 12 4
    14 Drøbak / F... 12 2
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 11 29
    2 Stabæk 11 24
    3 Røa 11 22
    4 Arna-Bjørnar 11 21
    5 Kolbotn 11 18
    6 Klepp 11 18
    7 Avaldsnes 11 17
    8 Vålerenga 11 15
    9 Medkila 11 13
    10 Trondheims... 11 11
    11 Amazon Gri... 11 3
    12 Grand Bodø 11 1

    Spillerprofiler

    Markedsnyheter
    J19-EM: Dette er Norge
    Presentasjon av det norske laget som spiller semi...
    J19-EM: Norge kommer til UKI Arena
    Norge møter Spania i semifinalen i J19-EM, og kam...
    J19-EM: Dette er Nederland
    Nederland er Skottlands motstander i fredagens J1...
    J19-EM: Dette er Skottland
    Les deg opp på lagene som møtes på UKI Arena fred...

    Twitter

    Sponsoroversikt

     

     

    Ull/Kisa Fotball Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
    Nytt fra mediene
    • 23/07 11:46  |  TK

      Mer KBK på gratis-TV

    • 22/07 13:04  |  FotballMagasinet.no

      Norge spiller på UKI Arena

    • 21/07 20:00  |  Hønefoss BK

      Neste hjemmekamp

    • 21/07 17:07  |  Finnmark Dagblad

      Flere lokale oppgjør

    • 20/07 17:19  |  Itromso.no

      Standal og Shroot på topp for Hødd

    • 20/07 13:25  |  Norsk Friidrett

      Kamp om de siste EM-billettene

    • 20/07 10:50  |  Aftenposten

      Hødd-kapteinen: – Vi har vært for naive på hjemmebane

    • 20/07 10:39  |  dittOslo

      Hyller Zahid etter seieren i Drammen

    • 20/07 07:51  |  Nettavisen

      - Han har en veldig stor fremtid

    • 19/07 22:33  |  Rb.no

      Føler han er kommet hjem

    • 19/07 21:42  |  Rb.no

      Knuste gamleklubben

    • 19/07 21:26  |  HamKam

      Nytt tap

    • 19/07 21:00  |  Bergens Tidende

      HamKam-treneren frykter «høst-helvete»

    • 19/07 18:29  |  Østlendingen

      Beviset på at Murphys lov finnes

    • 19/07 17:59  |  Rb.no

      Kalassifre for Ull/Kisa

    Live kampsenter

    • Sporting KC
      1
      -
      4
      Manchester City
      (88')
      K. Iheanacho
    • LA Galaxy
      0
      -
      7
      Manchester United
      (90')
      A. Young
    • Shakhter Karagandy
      K.O. 14:30
      Atlantas
    • Hapoel Be'er Sheva
      K.O. 15:30
      Split
    • MYPA
      K.O. 17:30
      Dinamo Minsk
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Budućnost
    • Haugesund
      K.O. 18:00
      Sarajevo
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Sillamäe Kalev
    • İnter Bakı
      K.O. 18:00
      Elfsborg
    • IFK Göteborg
      K.O. 19:00
      Győri ETO
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      Derry City
    • Grödig
      K.O. 19:00
      Čukarički
    • Chikhura
      K.O. 19:00
      Bursaspor
    • Vaduz
      K.O. 19:00
      Ruch Chorzów
    • Slovan Liberec
      K.O. 19:00
      Košice
    • Lech Poznań
      K.O. 19:00
      Nõmme Kalju
    • Tromsø
      K.O. 19:00
      Víkingur
    • AIK
      K.O. 19:00
      Linfield
    • Esbjerg
      K.O. 19:00
      Kairat
    • Flamurtari Vlorë
      K.O. 19:00
      Petrolul Ploieşti
    • Zimbru
      K.O. 19:00
      CSKA Sofia
    • Groningen
      K.O. 19:30
      Aberdeen
    • Hapoel Tel Aviv
      K.O. 19:30
      Astana
    • Spartak Trnava
      K.O. 19:30
      Zestafoni
    • Zorya
      K.O. 19:30
      Laçi
    • Asteras Tripolis
      K.O. 20:00
      RoPS
    • Zawisza Bydgoszcz
      K.O. 20:00
      Zulte-Waregem
    • Vojvodina
      K.O. 20:00
      Trenčín
    • Sligo Rovers
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Hajduk Split
      K.O. 20:15
      Dundalk
    • Gorica
      K.O. 20:30
      Molde
    • Jagodina
      K.O. 20:30
      CFR Cluj
    • Široki Brijeg
      K.O. 20:30
      Mladá Boleslav
    • Koper
      K.O. 20:30
      Neftçi
    • Ferencváros
      K.O. 20:30
      Rijeka
    • Diósgyőr
      K.O. 20:30
      Lovech
    • St. Johnstone
      K.O. 20:45
      Luzern
    • Crusaders
      K.O. 20:45
      Brommapojkarna
    • St. Pölten
      K.O. 21:05
      Botev Plovdiv
    • FH
      K.O. 21:15
      Neman Grodno
    • Stjarnan
      K.O. 21:15
      Motherwell

    Partnere