Henrik Kristiansen i skuddet mot Tromsdalen.

Åpner borte, hjemme 16. mai og Åråsen i siste før ferien

Vi starter OBOS-ligaen 2020 borte mot Sogndal. 16. mai blir det lokaloppgjør på Jessheim stadion, mens Lillestrøm på Åråsen er siste kamp før ferien.

Spilleplanen for OBOS-ligaen 2020 er sluppet, og det er bare å hake av i kalenderen. 

Vi serieåpner borte mot Sogndal på Fosshaugane Campus, søndag 4. april klokken 18.00. Sesongens første hjemmekamp går mandagen etter, mot Jerv på Jessheim stadion 18.00.

16. mai har vi fått hjemmekamp mot Strømmen og med lokaloppgjør håper vi naturlig nok på et folksomt Jessheim stadion på fotballens festdag.

Årets første av to kamper mot Lillestrøm spilles på Åråsen lørdag 11. juli klokken 15.30. 

Hjemmekampen mot Lillestrøm spilles på Jessheim stadion 16. september. Tidspunkt for kampen er ikke klart, men det er altså bare å notere seg datoen.

I siste serierunde møter vi HamKam hjemme.

Runde 1 (04/04-05/04)Dag/Kl. slettKanal
HamKam-LillestrømSøndag 15.00ESN
Jerv-GrorudSøndag 18.00ES+/Dplay
KFUM Oslo-RaufossSøndag 18.00ES+/Dplay
Kongsvinger-RanheimSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-ÅsaneSøndag 18.00ES+/Dplay
Sogndal-Ull/KisaSøndag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-Stjørdals-BlinkSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandnes Ulf-TromsøMandag 19.00ESN
     
Runde 2 (13/04-13/04)Dag/Kl.slettKanal
Åsane-HamKamMandag 15.00ES+/Dplay
Lillestrøm-Sandnes UlfMandag 18.00ES+/Dplay
Ranheim-KFUM OsloMandag 18.00ES+/Dplay
Raufoss-StrømmenMandag 18.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-SogndalMandag 18.00ES+/Dplay
Tromsø-KongsvingerMandag 18.00ES+/Dplay
Ull/Kisa-JervMandag 18.00ES+/Dplay
Grorud-ØygardenMandag 18.00ES+/Dplay
     
Runde 3 (18/04-19/04)Dag/Kl.slettKanal
Sogndal-TromsøSøndag 15.00ESN
HamKam-GrorudSøndag 18.00ES+/Dplay
Jerv-RaufossSøndag 18.00ES+/Dplay
KFUM Oslo-Stjørdals-BlinkSøndag 18.00ES+/Dplay
Kongsvinger-Ull/KisaSøndag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-ÅsaneSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-LillestrømSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandnes Ulf-RanheimMandag 19.00ESN
     
Runde 4 (25/04-26/04)Dag/Kl.slettKanal
Ranheim-TromsøSøndag 15.00ESN
Grorud-Sandnes UlfSøndag 18.00ES+/Dplay
HamKam-ØygardenSøndag 18.00ES+/Dplay
Raufoss-Ull/KisaSøndag 18.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-JervSøndag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-SogndalSøndag 18.00ES+/Dplay
Åsane-KFUM OsloSøndag 18.00ES+/Dplay
Lillestrøm-KongsvingerMandag 19.00ESN
     
Runde 5 (02/05-03/05)Dag/Kl.slettKanal
Ull/Kisa-RanheimLørdag 15.30ESN
Jerv-ÅsaneSøndag 18.00ES+/Dplay
KFUM Oslo-HamKamSøndag 18.00ES+/Dplay
Kongsvinger-RaufossSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandnes Ulf-Stjørdals-BlinkSøndag 18.00ES+/Dplay
Sogndal-GrorudSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-StrømmenSøndag 18.00ES+/Dplay
Tromsø-LillestrømMandag 19.00ESN
     
Runde 6 (09/05-10/05)Dag/Kl.slettKanal
Grorud-TromsøLørdag 15.30ESN
HamKam-JervSøndag 18.00ES+/Dplay
Raufoss-SogndalSøndag 18.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-Ull/KisaSøndag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-KongsvingerSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-KFUM OsloSøndag 18.00ES+/Dplay
Åsane-Sandnes UlfSøndag 18.00ES+/Dplay
Lillestrøm-RanheimMandag 19.00ESN
     
Runde 7 (16/05-16/05)Dag/Kl.slettKanal
Lillestrøm-GrorudLørdag 13.30ESN
Ranheim-Stjørdals-BlinkLørdag 13.30ES+/Dplay
Jerv-KFUM OsloLørdag 16.00ES+/Dplay
Kongsvinger-HamKamLørdag 16.00ES+/Dplay
Sandnes Ulf-ØygardenLørdag 16.00ES+/Dplay
Sogndal-ÅsaneLørdag 16.00ES+/Dplay
Tromsø-RaufossLørdag 13.30ES+/Dplay
Ull/Kisa-StrømmenLørdag 16.00ES+/Dplay
     
Runde 8 (23/05-24/05)Dag/Kl.slettKanal
HamKam-SogndalLørdag 15.30ESN
Grorud-RanheimSøndag 18.00ES+/Dplay
KFUM Oslo-KongsvingerSøndag 18.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-TromsøSøndag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-Sandnes UlfSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-JervSøndag 18.00ES+/Dplay
Åsane-Ull/KisaSøndag 18.00ES+/Dplay
Raufoss-LillestrømMandag 19.00ESN
     
Runde 9 (30/05-31/05)Dag/Kl.slettKanal
Tromsø-HamKamLørdag 18.00ESN
Jerv-StrømmenSøndag 18.00ES+/Dplay
Kongsvinger-ÅsaneSøndag 18.00ESN
Lillestrøm-Stjørdals-BlinkSøndag 18.00ES+/Dplay
Ranheim-RaufossSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandnes Ulf-KFUM OsloSøndag 18.00ES+/Dplay
Sogndal-ØygardenSøndag 18.00ES+/Dplay
Ull/Kisa-GrorudSøndag 18.00ES+/Dplay
     
Runde 10 (06/06-07/06)Dag/Kl.slettKanal
KFUM Oslo-Ull/KisaLørdag 15.30ESN
Grorud-RaufossSøndag 18.00ES+/Dplay
Jerv-SogndalSøndag 18.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-KongsvingerSøndag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-TromsøSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-RanheimSøndag 18.00ES+/Dplay
Åsane-LillestrømSøndag 18.00ES+/Dplay
HamKam-Sandnes UlfMandag 19.00ESN
     
Runde 11 (14/06-14/06)Dag/Kl.slettKanal
Kongsvinger-GrorudSøndag 18.00ES+/Dplay
Lillestrøm-StrømmenSøndag 18.00ES+/Dplay
Ranheim-HamKamSøndag 18.00ES+/Dplay
Raufoss-Stjørdals-BlinkSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandnes Ulf-JervSøndag 18.00ES+/Dplay
Sogndal-KFUM OsloSøndag 18.00ES+/Dplay
Tromsø-ÅsaneSøndag 18.00ES+/Dplay
Ull/Kisa-ØygardenSøndag 18.00ES+/Dplay
     
Runde 12 (21/06-21/06)Dag/Kl.slettKanal
HamKam-Ull/KisaSøndag 18.00ES+/Dplay
Jerv-KongsvingerSøndag 18.00ES+/Dplay
KFUM Oslo-LillestrømSøndag 18.00ES+/Dplay
Sogndal-Sandnes UlfSøndag 18.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-GrorudSøndag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-RanheimSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-TromsøSøndag 18.00ES+/Dplay
Åsane-RaufossSøndag 18.00ES+/Dplay
     
Runde 13 (26/06-26/06)Dag/Kl.slettKanal
Grorud-StrømmenFredag 19.00ES+/Dplay
Kongsvinger-ØygardenFredag 19.00ES+/Dplay
Lillestrøm-SogndalFredag 19.00ES+/Dplay
Ranheim-JervFredag 19.00ES+/Dplay
Raufoss-HamKamFredag 19.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-ÅsaneFredag 19.00ES+/Dplay
Tromsø-KFUM OsloFredag 19.00ES+/Dplay
Ull/Kisa-Sandnes UlfFredag 19.00ES+/Dplay
     
Runde 14 (05/07-05/07)Dag/Kl.slettKanal
HamKam-Stjørdals-BlinkLørdag 15.30ESN
Jerv-LillestrømSøndag 18.00ES+/Dplay
KFUM Oslo-StrømmenSøndag 18.00ES+/Dplay
Sandnes Ulf-KongsvingerSøndag 18.00ES+/Dplay
Sogndal-RanheimSøndag 18.00ES+/Dplay
Øygarden-RaufossSøndag 18.00ES+/Dplay
Åsane-GrorudSøndag 18.00ES+/Dplay
Ull/Kisa-TromsøMandag 19.00ESN
     
Runde 15 (11/07-11/07)Dag/Kl.slettKanal
Lillestrøm-Ull/KisaLørdag 15.30ESN
Grorud-KFUM OsloLørdag 18.00ES+/Dplay
Kongsvinger-SogndalLørdag 18.00ES+/Dplay
Ranheim-ÅsaneLørdag 18.00ES+/Dplay
Raufoss-Sandnes UlfLørdag 18.00ES+/Dplay
Stjørdals-Blink-ØygardenLørdag 18.00ES+/Dplay
Strømmen-HamKamLørdag 18.00ES+/Dplay
Tromsø-JervLørdag 18.00ES+/Dplay

 

Runde 16 (01/08-02/08)

 

 

HamKam

-

Kongsvinger

Jerv

-

Stjørdals-Blink

KFUM Oslo

-

Ranheim

Sandnes Ulf

-

Lillestrøm

Sogndal

-

Strømmen

Ull/Kisa

-

Raufoss

Øygarden

-

Grorud

Åsane

-

Tromsø

 

Runde 17 (08/08-09/08)

Grorud

-

Sogndal

Kongsvinger

-

Jerv

Lillestrøm

-

HamKam

Ranheim

-

Ull/Kisa

Raufoss

-

Åsane

Stjørdals-Blink

-

KFUM Oslo

Strømmen

-

Øygarden

Tromsø

-

Sandnes Ulf

Runde 18 (15/08-16/08)

 

 

HamKam

-

Raufoss

Jerv

-

Øygarden

KFUM Oslo

-

Tromsø

Ranheim

-

Grorud

Sandnes Ulf

-

Strømmen

Sogndal

-

Lillestrøm

Ull/Kisa

-

Kongsvinger

Åsane

-

Stjørdals-Blink

Runde 19 (22/08-23/08)

Grorud

-

Ull/Kisa

Kongsvinger

-

KFUM Oslo

Lillestrøm

-

Åsane

Raufoss

-

Ranheim

Stjørdals-Blink

-

HamKam

Strømmen

-

Jerv

Tromsø

-

Sogndal

Øygarden

-

Sandnes Ulf

Runde 20 (29/08-30/08)

HamKam

-

Strømmen

KFUM Oslo

-

Jerv

Ranheim

-

Lillestrøm

Raufoss

-

Tromsø

Sandnes Ulf

-

Grorud

Sogndal

-

Kongsvinger

Ull/Kisa

-

Stjørdals-Blink

Åsane

-

Øygarden

   

Runde 21 (12/09-13/09)

Grorud

-

Åsane

Jerv

-

HamKam

Kongsvinger

-

Sandnes Ulf

Lillestrøm

-

Raufoss

Stjørdals-Blink

-

Ranheim

Strømmen

-

KFUM Oslo

Tromsø

-

Ull/Kisa

Øygarden

-

Sogndal

Runde 22 (16/09-16/09)

HamKam

-

Tromsø

KFUM Oslo

-

Øygarden

Kongsvinger

-

Stjørdals-Blink

Ranheim

-

Strømmen

Raufoss

-

Grorud

Sandnes Ulf

-

Åsane

Sogndal

-

Jerv

Ull/Kisa

-

Lillestrøm

Runde 23 (19/09-20/09)

Grorud

-

Lillestrøm

Jerv

-

Sandnes Ulf

KFUM Oslo

-

Sogndal

Stjørdals-Blink

-

Raufoss

Strømmen

-

Ull/Kisa

Tromsø

-

Ranheim

Øygarden

-

HamKam

Åsane

-

Kongsvinger

Runde 24 (26/09-27/09)

Grorud

-

Stjørdals-Blink

HamKam

-

KFUM Oslo

Kongsvinger

-

Strømmen

Lillestrøm

-

Tromsø

Ranheim

-

Øygarden

Raufoss

-

Jerv

Sandnes Ulf

-

Sogndal

Ull/Kisa

-

Åsane

Runde 25 (30/09-30/09)

Jerv

-

Ull/Kisa

KFUM Oslo

-

Sandnes Ulf

Sogndal

-

HamKam

Stjørdals-Blink

-

Lillestrøm

Strømmen

-

Raufoss

Tromsø

-

Grorud

Øygarden

-

Kongsvinger

Åsane

-

Ranheim

Runde 26 (03/10-04/10)

Grorud

-

Jerv

Lillestrøm

-

KFUM Oslo

Ranheim

-

Kongsvinger

Raufoss

-

Øygarden

Sandnes Ulf

-

HamKam

Tromsø

-

Stjørdals-Blink

Ull/Kisa

-

Sogndal

Åsane

-

Strømmen

Runde 27 (17/10-18/10)

HamKam

-

Ranheim

Jerv

-

Tromsø

KFUM Oslo

-

Åsane

Kongsvinger

-

Lillestrøm

Sandnes Ulf

-

Raufoss

Sogndal

-

Stjørdals-Blink

Strømmen

-

Grorud

Øygarden

-

Ull/Kisa

Runde 28 (24/10-25/10)

Grorud

-

HamKam

Lillestrøm

-

Øygarden

Ranheim

-

Sogndal

Raufoss

-

Kongsvinger

Stjørdals-Blink

-

Sandnes Ulf

Tromsø

-

Strømmen

Ull/Kisa

-

KFUM Oslo

Åsane

-

Jerv

Runde 29, lørdag 31/10

HamKam

-

Åsane

Jerv

-

Ranheim

KFUM Oslo

-

Grorud

Kongsvinger

-

Tromsø

Sandnes Ulf

-

Ull/Kisa

Sogndal

-

Raufoss

Strømmen

-

Lillestrøm

Øygarden

-

Stjørdals-Blink

Runde 30, lørdag 7/11

Grorud

-

Kongsvinger

Lillestrøm

-

Jerv

Ranheim

-

Sandnes Ulf

Raufoss

-

KFUM Oslo

Stjørdals-Blink

-

Strømmen

Tromsø

-

Øygarden

Ull/Kisa

-

HamKam

Åsane

-

Sogndal

Annonse fra Obos-ligaen: