Her er hele terminlisten

Spent på oppsettet for OBOS-ligaens terminliste for 2019-sesongen? Her ser du hvordan TV-kampene er i de første 15 rundene

Start og Aalesunds FK møtes i serieåpningen.

De første 15 rundene av OBOS-ligaen er nå klare. De resterende kampene blir lagt ut klokken 11.00.

Runde 1 (30/03-01/04)
Tromsdalen - Jerv Søn 18:00
Sogndal - Sandnes Ulf Søn 18:00
Strømmen - Ull/Kisa Søn 15:00
Kongsvinger - Notodden Søn 18:00
Sandefjord - KFUM Søn 18:00
Skeid - Hamkam Søn 15:00
Nest Sotra - Raufoss Søn 15:00
Start - Aalesund Lør 15:30

Runde 2 (06/04-08/04)
Sandnes Ulf - Nest Sotra Søn 18:00
Notodden - Skeid Søn 18:00
Aalesund - Kongsvinger Lør 15:30
Raufoss - Sandefjord Søn 15:00
KFUM - Start Søn 15:00
Ull/Kisa - Sogndal Søn 18:00
Jerv - Strømmen Søn 18:00
Hamkam - Tromsdalen Søn 18:00

Runde 3 (13/04-15/04)
Tromsdalen - Ull/Kisa Søn 18:00
Sogndal - Notodden Søn 18:00
Strømmen - Sandnes Ulf Søn 15:00
Kongsvinger - KFUM Søn 15:30
Sandefjord - Aalesund Lør 15:30
Skeid - Jerv Søn 15:00
Nest Sotra - Hamkam Søn 15:00
Start - Raufoss Søn 18:00

Runde 4 (20/04-22/04)
Tromsdalen - Sandefjord Man 18:00
Sandnes Ulf - Start Man 18:00
Aalesund - Skeid Man 18:00
Raufoss - Strømmen Man 18:00
KFUM - Nest Sotra Man 15:00
Ull/Kisa - Kongsvinger Man 18:00
Jerv - Notodden Man 18:00
Hamkam - Sogndal Man 18:00

Runde 5 (27/04-29/04)
Sogndal - Raufoss Søn 18:00
Strømmen - Hamkam Søn 18:00
Sandnes Ulf - KFUM Søn 18:00
Kongsvinger - Jerv Søn 18:00
Notodden - Aalesund Søn 15:00
Skeid - Tromsdalen Søn 18:00
Nest Sotra - Ull/Kisa Søn 18:00
Start - Sandefjord Lør 15:30

Runde 6 (04/05-06/05)
Tromsdalen - Notodden Søn 18:00
Aalesund - Sogndal Lør 15:30
Sandefjord - Nest Sotra Søn 15:00
Raufoss - Kongsvinger Søn 18:00
KFUM - Jerv Søn 18:00
Ull/Kisa - Skeid Søn 18:00
Hamkam - Sandnes Ulf Søn 18:00
Start - Strømmen Søn 18:00

Runde 7 (11/05-13/05)
Sogndal - KFUM Lør 15:30
Strømmen - Aalesund Søn 15:00
Sandnes Ulf - Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger - Tromsdalen Søn 18:00
Notodden - Hamkam Søn 18:00
Skeid - Raufoss Søn 18:00
Jerv - Ull/Kisa Søn 18:00
Nest Sotra - Start Søn 18:00

Runde 8 (16/05-16/05)
Aalesund - Tromsdalen Tor 18:00
Sandefjord - Skeid Tor 18:00
Raufoss - Sandnes Ulf Tor 18:00
KFUM - Strømmen Tor 18:00
Ull/Kisa - Notodden Tor 18:00
Nest Sotra - Sogndal Tor 18:00
Hamkam - Kongsvinger Tor 18:00
Start - Jerv Tor 18:00

Runde 9 (25/05-27/05)
Tromsdalen - KFUM Lør 15:30
Sogndal - Start Søn 15:00
Strømmen - Sandefjord Søn 18:00
Kongsvinger - Nest Sotra Søn 18:00
Notodden - Raufoss Søn 18:00
Skeid - Sandnes Ulf Lør 15:30
Ull/Kisa - Hamkam Søn 18:00
Jerv - Aalesund Søn 18:00

Runde 10 (01/06-03/06)
Sandnes Ulf - Kongsvinger Lør 15:30
Aalesund - Ull/Kisa Søn 18:00
Sandefjord - Sogndal Søn 20:00
Raufoss - Tromsdalen Søn 18:00
KFUM - Notodden Søn 18:00
Nest Sotra - Strømmen Søn 18:00
Hamkam - Jerv Søn 18:00
Start - Skeid Søn 18:00

Runde 11 (15/06-17/06)
Tromsdalen - Nest Sotra Søn 18:00
Sogndal - Strømmen Søn 18:00
Kongsvinger - Start Lør 15:30
Notodden - Sandefjord Søn 18:00
Skeid - KFUM Søn 18:00
Ull/Kisa - Raufoss Søn 18:00
Jerv - Sandnes Ulf Søn 18:00
Hamkam - Aalesund Søn 15:00

Runde 12 (22/06-24/06)
Sogndal - Skeid Søn 18:00
Strømmen - Kongsvinger Søn 18:00
Sandnes Ulf - Tromsdalen Søn 18:00
Sandefjord - Ull/Kisa Søn 18:00
Raufoss - Aalesund Søn 18:00
KFUM - Hamkam Søn 18:00
Nest Sotra - Jerv Søn 18:00
Start - Notodden Lør 15:30

Runde 13 (29/06-01/07)
Tromsdalen - Start Søn 18:00
Kongsvinger - Sogndal Søn 15:00
Notodden - Strømmen Søn 18:00
Aalesund - Sandnes Ulf Søn 18:00
Skeid - Nest Sotra Søn 18:00
Ull/Kisa - KFUM Søn 18:00
Jerv - Sandefjord Søn 18:00
Hamkam - Raufoss Lør 15:30

Runde 14 (20/07-22/07)
Sogndal - Tromsdalen Søn 18:00
Strømmen - Skeid Søn 18:00
Sandnes Ulf - Ull/Kisa Søn 18:00
Sandefjord - Kongsvinger Søn 20:00
Raufoss - Jerv Søn 18:00
KFUM - Aalesund Søn 18:00
Nest Sotra - Notodden Søn 18:00
Start - Hamkam Søn 18:00

Runde 15 (27/07-29/07)
Tromsdalen - Strømmen Søn 18:00
Kongsvinger - Skeid Søn 18:00
Notodden - Sandnes Ulf Søn 18:00
Aalesund - Nest Sotra Søn 18:00
KFUM - Raufoss Søn 18:00
Ull/Kisa - Start Søn 20:00
Jerv - Sogndal Søn 18:00
Hamkam - Sandefjord Søn 18:00

Annonse fra Obos-ligaen: